JackDaw Studio

silvestr-potichu-clanek-jackdaw

 

Nahrávací studio JackDaw, v jehož čele je JD, nám pomáhá se sociálními sítěmi. Za Instagramem, Tik Tokem, Twitterem, Facebookem a dalšími sociálními sítěmi projektu Silvestr potichu převážně stojí JD.

 

JackDaw Studio je nahrávací studio, které se specializuje na zpěv, mluvené slovo a akustické nástroje. Na Instagramovém profilu studia lze najít rady a tipy pro začínající muzikanty. Celkově má studio oblibu v začínajících hudebnících, kteří mají chuť se rozvíjet a zlepšovat se. Snaží se tyto lidi spojovat a vytvářet síť, kde by si každý mohl najít další hudebníky a spojit se s nimi na vytvoření společné písně.

 

Má JD Team, kde jsou lidé, se kterými spolupracuje na jejich hudební kariéře. JackDaw studio se bude nově nacházet pod RedDot Records. To je nové vydavatelství, které je zaměřeno především na začínající umělce. Zajišťuje služby od autorského práva, nahrávání, pořádání koncertů, sociálních sítí, klipů, až po plnohodnotné partnerství pří vydávání písní a alb.

 

Facebook ikona      Instagram ikona      Twitter ikona    TikTok ikona     Facebook Messenger ikona      YouTube ikona

 

JD je studentem v absolventském ročníku na fakultě životního prostředí ČZU. Miluje hudbu, zvířata a jídlo. Vyhýbá se výrobkům, které obsahují palmový olej. Má doma pejska, který sice s dělobuchy a ohňostrojem problém nemá, ale zná mnoho jiných zvířat, které toto štěstí neměli. Také podporuje tento projekt, protože odpad a znečištění, které tak vzniká, je pro ni důležitější problém než pár minut zábavy.

 

Také často pomáhá začínajícím byznysům a projektům se sociálními sítěmi, motivací a základními nastaveními.