Zhotovení notového zápisu

750 Kč / notový zápis 2 000 Kč / zvuková stopa od 750 Kč / notový zápis
Zdroj pro transformaci do notového zápisu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Zhotovení notového zápisu představuje proces transformace hudby z různých forem záznamu do čitelných a profesionálně vypadajících notových zápisů a partitur.

Tento proces umožňuje hudebníkům, skladatelům a pedagogům užívat nebo sdílet a předávat hudební díla v přesné a standardizované formě. Naše služby pokrývají širokou škálu potřeb, od jednoduchých melodií a akordů, přes partitury pro klavír, noty pro kapely, až po komplexní aranžmá pro symfonické orchestry nebo vytváření zpěvníků.

Bez ohledu na vaše specifické potřeby nebo typ hudby, naše služby zhotovení notového zápisu poskytují precizní, spolehlivé a vizuálně atraktivní řešení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní notový zápis usnadňuje interpretaci, učení a výuku hudby, poskytuje pevný základ pro aranžmá, a umožňuje hudebníkům a skladatelům realizovat své vize s jistotou, že budou správně interpretovány i v budoucnu.

VÁŠ VSTUP

 • Noty, zvukové soubory, ...
 • Případné požadavky a popisy.

NAŠE VÝSTUPY

 • Notový zápis v .pdf nebo jinak.
 • Případný komentář.

 

Převod různých zdrojů do not

Bez ohledu na to, zda vaše hudba existuje jako starý a těžko čitelný notový materiál nebo ruční zápis, zvuková nahrávka, video nebo digitální soubory typu .mid či music xml, naše služby nabízí převod těchto zdrojů do profesionálních notových zápisů. Tento převod zahrnuje např. tyto možnosti:

 • Ruční zápisy: Převádíme vaše ručně psané nápady do digitálních notových zápisů.
 • Staré nebo nečitelné partitury: Obnovujeme a digitalizujeme staré notové zápisy do moderní a čitelné formy.
 • Zvukové nahrávky: Analyzujeme vaše audio nahrávky a přepisujeme je do not, zachovávajíc přesně melodii, harmonii a rytmus.
 • Video nahrávky: Totéž jako u zvukové nahrávky.
 • Digitální soubory: Konvertujeme .mid, music xml a další digitální formáty do kompletních notových zápisů.

Výstupy v různých formátech

Obdržíte finální notový zápis ve formátu dle vašeho přání a potřeb. Nabízíme např.:

 • PDF: Univerzální formát, ideální pro tisk nebo digitální distribuci.
 • Obrazové soubory: Grafické soubory typu .png nebo .jpg – nebo vektorová grafika .svg.
 • Papírové partitury: Na požádání vytiskneme notové zápisy na kvalitní papír. Připraveno pro využití v koncertních sálech nebo ve výuce.
 • Soubory pro Avid Sibelius: Pro ty, kteří preferují pracovat přímo v notovém editoru, poskytujeme soubory kompatibilní s tímto softwarem (.sib). To vám umoží další úpravy nebo rozšíření partitur.
 • Jiné formáty: Dle domluvy lze dodat notové zápisy i v jiných formátech.

Proč je profesionální notový zápis důležitý

Profesionálně zpracované notové zápisy jsou nejen nezbytné pro přesné a efektivní sdílení hudebních děl, ale také pro zachování hudebního dědictví. Kvalitní notový zápis usnadňuje interpretaci, učení a výuku hudby, poskytuje pevný základ pro aranžmá, a umožňuje hudebníkům a skladatelům realizovat své vize s jistotou, že budou správně interpretovány i v budoucnu.


Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhověly potřebám širokého spektra klientů – od sólových umělců, přes hudební skupiny až po symfonické orchestry. Rozumíme významu přesnosti a detailu v notovém zápisu, a proto každý projekt přistupujeme s maximální pečlivostí a odborností.

Ať už máte dokončenou kompozici, kterou potřebujete přepsat do čitelného notového formátu, nebo jste v procesu vývoje nového hudebního projektu a potřebujete zapsat aranžmá, náš tým expertů je připraven vám poskytnout veškerou potřebnou podporu.

"Vytvoříme profesionální notový zápis – a je jedno, jestli nám bude sloužit jako podklad zvuková nahrávka, staré noty, ručně psané noty, MIDI soubor nebo něco jiného."

– Zhotovení notového zápisu

Mr. BRAIN - Hudební produkce - Zhotovení notového zápisu

Podmínky a parametry služby Zhotovení notového zápisu:

 • Maximální délka notového zápisu je 6 stran A4 (případně A3). Pokud je zápis delší než 6 stran, je částka účtována jako násobek počtu každé započaté šesté strany. Tedy např. pokud má zápis celkem 15 stran, bude účtován trojnásobek základní sazby (15 vyděleno 6 a zaokrouhleno na celé číslo nahoru je 3) apod.
 • Maximální délka zpracovávané zvukové nahrávky je 6 minut. Pokud je zpracovávaná zvuková nahrávka delší než 6 minut, částka je účtována jako násobek počtu každé započaté šesté minuty. Tedy např. pokud má zpracovávaná zvuková nahrávka celkem 21 minut, bude účtován čtyřnásobek základní sazby (21 vyděleno 6 a zaokrouhleno na celé číslo nahoru je 4) apod.
 • Se zvolením a zakoupením této služby zhotovení notového zápisu výslovně souhlasíte, že v souladu s §1837 občanského zákoníku po provedení služby ztrácíte právo od této služby odstoupit, totéž platí pro pouhé započetí výkonu služby z naší strany, a prohlašujete, že jste o tomto řádně poučen/a.